Sveicināti!. Ienākt vai Pierakstīties

Būvniecība

Posted by on septembris 11, 2012 0 Comments

Kā pareizi nosiltināt dēļu grīdu vecā mājā?

Veca guļbūve. Vienā no istabām tika mainīta dēļu grīda – noņemti visi vecie dēļi un kļūdas pēc izgrābta grunts /smiltis, ķieģeļu lauskas, māli/, tāpēc, ka kāds bija teicis, ka grīda nopujusi tādēļ, ka grunts bija pārāk tuvu dēļu grīdai. Šobrīd ir uzlikta jaunā grīda, apakšā tukšums apm. 20-25 cm un protams, ziemā caur grīdu nāk […]

Posted by on augusts 29, 2012 1 Comments

Sen pazaudēta atslēga. Kas var atvērt aizslēgtas durvis?

Man dzīvoklī ir sen aizslēgtas durvis, kuras līdz šim neviens neizmantoja. Tagad ir doma tās atvērt, bet atslēga pazudusi. Vai ir kādas idejas kā nesabojājot durvis tās var atvērt?

Posted by on aprīlis 17, 2012 0 Comments

Ļoti nelīdzena grīda !?

Posted by on jūlijs 6, 2011 0 Comments

Dzīvokļi Roterdamā, Holandē, vietējie saiti

vēlos uzzināt cenas un piedāvājumu dzīvokļiem Roterdamā,tās apkārtnē

Posted by on jūnijs 8, 2011 0 Comments

Lūdzu padomu grīdas siltināšanai.

  Ineresējos par grīdas siltināšanu. protams interesē, kā lētāk un vieglāk? Ēkai ir pagrabs, kur pārsegumā izmantots dzelzbetona panelis. Virs tā ir uzklāts ruberoīds uz kura sabērts ēveļskaidu un izdedžu maisījums aptuveni 10-15cm biezā slānī. grīdas segums ir spundēti dēļi. Brusas uz kurām uzklāts grīdas segums nav līdzenas un grīda cilājās. pagrabs ir mitrs. ko […]

Posted by on marts 29, 2011 2 Comments

Kur var nopirkt sālsskābi?

Kur Rīgā var iegādāties sālsskābi? Nav obligāti koncentrēta der 10%.

Posted by on februāris 24, 2011 0 Comments

Pamatu siltināšana

Labdien! Mājas ārsienas siltinātas no ārpuses , pamati nav siltināti. Iekšsienas-reģipsis ( starp reģipsi un sienu tukša telpa). Zem viesistabas pagrabs. Istabu nav iespējams piesildīt, reģipša sienas ir ledaini aukstas, pa kontaktiem pūš ledains vējš.Ko darīt? Vai pagraba griestu un pamatu siltināšana no iekšpuses varētu ko līdzēt. Vai arī vaina ir pažobelēs? Paldies!

Posted by on februāris 24, 2011 0 Comments

Kādi izskatās spāru savienojumi?

Gribu uzzināt kādi izskatās spāru savienojumi, ja māja celta L burta veidā, kores augstums abiem spārniem vienāds; gribu redzēt kā pareizi savieno spāru iekšējo stūri.

Posted by on janvāris 27, 2011 2 Comments

Kā uznest cementa maisu 5 stāvā?