Sveicināti!. Ienākt vai Pierakstīties

1 Padomi

Kā atgūt meiteni pēc strīda?

Jautāja: 3908 skatījumi Attiecības

ar meiteni esmu kopa jau gandriz gadu.psgajuso nedel savariju ziepes,bet ne pirmo reizi!biju dzeris aizkrita ciet sirmis. ardiijos pa dzivokli,bet fiziski vinu neaizskaru tika versti skalaki vardi pret vinu.un istaba tika izardita.un vina aizgaja no mani.ar tekstu ka esam draugi. ka vina teica nejau tapec ka nav jutu bet baidas ka ta ardisanas nepaversas pret vinu.vinai vel jutas ir saglabajushas pret mani tapat ka man pret vinu.turpinat tikties vina neatsaka sazvanamies vina cel neignore.bet neesam kopa..ka lai atgustu vinu, jo vina tiesam ir svariga man.cilveks kuru es velos redzet sev blakus!palidziet ludzu ar padomiem ja kadam jau ir bijusi tada pieredze….jo meitene tiesam ir loti loti svariga. un savu kludu apzinos ka lielaka dala,tad kad jau tas ir noticies.Jau ieprieks paldies.

1 Padomi 1. Dāvis Gustavs Dille on May 16, 2012 atbildēt

  nu vecīt,dod viņai laiku,dod viņai ieganstu palikt ar tevi.
  pasaki kā tu jūties bez viņas,dod solījumu ja tas nepieciešams,meitenēm nepatīk ka džeks vairākas reizes lūdzas,pastāsti kā tu iztēlojies nākotni ar viņu,tikai saki tā, kā viņai patiktu to dzirdēt.
  dažām meitenēm patīk dzeja,dažām patīk pārsteigumi.
  ja tu viņu tiešām pazīsti,tad zināsi kā viņu patīkami pārsteigt,nav jau daudz ko darīt,galvenais galvu augšā un pasaki cik svarīga tev viņa ir.
  padari viņu lepnu,lai viņas draudzenēm un apkārtējiem būtu gribēšana viņu pierunāt par domu piedot tev,ja vajag pajautā palīdzību viņas draudzenēm,bet viņai pašai nezinot,lai gan slēpt ir grēks,bet ne šoreiz.
  ceru ka saprati ko domāju…
  iespaidu par dzeršanu un ardīšanos būs grūti mainīt,bet turies…
  atceries:
  *kas neriskē tas nevinē.

  +3 Balsis Īkšķis augšā 0 Votes Īkšķis lejā 0 Votes


Sniegt padomu